PRZESTRONNY DOM W DYNOWIE

Elegancko zaprojektowane wnętrza domu w Dynowie, podkreślają otwarty charakter architektury budynku. Przemyślany układ pomieszczeń, ich wielkość i kształt był znakomitą bazą do powstania interesującego projektu.Otwarty układ pozwala stworzyć spójne wnętrza, połączone wspólnymi kolorami ścian i podłogą.W celu optycznego podwyższenia pomieszczeń zastosowano sufit napinany w kolorze białym, z błyszczącą powłoką, która dodatkowo odbija plan salonu i jadalni.Pomieszczenia zachowały swoje dobre proporcje,zaprojektowane wyposażenie nie zabrało przestrzeni domu.

 

http://www.jaskrawa.pl/?fw-portfolio=2145


stylowy dom jednorodzinny pod rzeszowem, projekty wnętrz, aranżacje wnętrz cena, biura projektowe rzeszów, jaskrawa architektura wnętrz rzeszów, portfolio wnętrza, inspiracje wnętrza, modny salon z kuchniąmodny salon z kominkiem, eleganckie wnętrza, projekty wnętrz rzeszów, projektowanie on line, jasny narożnik, sofa na nóżkach, dywan z wiskozy, okrągły stolik kawowy glamour, wnętrza rzeszóotwarta kuchnia z salonem w stylu glamour, kobiece wnętrza, delikatnekolory, pastelowe kolory we wnętrzach, jasny salon, duże okna w salonie, projekty wnętrz rzeszów, projektowanie wnętrz rzeszów, pracownie projektowe podkarpackie cena, oferta na projekt, projektowanie on line, porady architekta, oświetlenie led w suficie, kolor 2023

otwarta kuchnia
Otwarta kuchnia w centrum domu. Na środku wyspa o wysokości blatu roboczego - modne i praktyczne rozwiązanie w nowoczesnych meblach kuchennych.
widok na salon od strony holu
Całość łączy wspólna kolorystyka - delikatna, ponadczasowa - w kolory ziemi wplecione subtelne odcienie złota,wyostrzone czarnymi dodatkami.
PRZESTRONNY WIATROŁAP
Wiatrołap, podobnie jak cały dom, jest bardzo przestronny, na kwadratowym planie. Dodatkowym efektownym zaprojektowanym elementem są dwuskrzydłowe, wysokie, przeszklone drzwi - do samego stropu. Złoty, długi uchwyt oraz zawiasy wahadłowe dodają szyku całości. W wiatrołapie znalazło się miejsce dla ławeczki oraz lustra z szufladą na klucze, całość w tej samej stylistyce i materiałach - każde pomieszczenie jest spójne z całością koncepcji aranżacji wnętrz domu - to jeden organizm.
kuchnia i jadalnia