SYPIALNIA GLAMOUR Z GARDEROBĄ

klient:WNĘTRZE PRYWATNE

data:20 maj, 2020

Online: http://www.jaskrawa.pl/?p=1523

Sypialnia w domu jednorodzinnym przeznaczona do generalnego remontu. Ciepła kolorystyka, wykładzina dywanowa oraz tapicerowane łóżko z panelem na ścianie sprzyjają wyciszeniu. W projekcie nie zastosowano drewna - zgodnie z sugestią Właścicielki. Modne detale zastosowane z umiarem,złote uchwyty elementy mebli błyszczą, lecz nie przytłaczają, dodają blasku bez efektu kiczu.

sypialnia z tapicerowanym zagłówkiem, podświetlenie taśmą LED

Tutaj zaprojektujemy najpiękniejsze wnętrza! ponadczasowe, stylowe, urzekające zawsze - bez względu na mijające mody! W naturalnych, szlachetnych kolorach ziemi, z modnymi dodatkami, spokojne, zrównoważone i gustowne. Zapraszamy serdecznie do współpracy, zadowolony Klient jest naszym sukcesem :)

zasłony w sypialni glamour
garderoba i szafa w sypialni
tkaniny ocieplają przestrzeń sypialni w stylu glamour -zasłony, tapicerowane łóżko wraz z panelem ba ścianie, wykładzina dywanowa. Garderoba jest wyodrębnionym pomieszczeniem w sypialni. Dzięki zastosowanej iluzji szafy z frontami obydwa pomieszczenia są spójne. Dwa fronty to ukryte drzwi, przez które wchodzimy do małej garderoby.
ŁÓŻKO W SYPIALNI Z TAPICEROWANYM ZAGŁÓWKIEM
Łóżko w całości wykonane na indywidualne zamówienie, z podnoszonym materacem i panelem z tapicerowanych, szerokich pasów, biegnących przez całą wysokość pomieszczenia. Boczne podświetlenie listwą led, podkreśla przytulny charakter welwetowej tkaniny. Wykończenie obicia matowe, co dodaje nowoczesnego charakteru projektowanemu wnętrzu.