PROJEKT DOMU JEDNORODZINNEGO W ŁAŃCUCIE

data:01 styczeń, 2019

Online: http://www.jaskrawa.pl/?p=83

Projekt domu jednorodzinnego w Łańcucie został stworzony dla czteroosobowej rodziny. Wielkie przestrzenie, na życzenie klientów, pozostały otwarte.Brak sufitów podwieszanych i zbędnych dekoracji.Podłoga w jednym materiale - desce barlineckiej, dostosowanej do ogrzewania podłogowego.Duże przeszklenia w ogromnym salonie, widoki zza okien wprowadzają wiele detalu do wnętrza, są naturalnymi obrazami, które współgrają z pomieszczeniem.

nowoczesne meble na wymiar, nowoczesne wnętrza, architekt wnętrz, projekty wnętrz, projektowanie wnętrz w rzeszowie cena za m

otwarta kuchnia
otwarta kuchnia z długim półwyspem wykonana została z forniru dębowego w wykończeniu matowym.Zaprojektowano blat ze spieku, cienki i trwały, w modnym grafitowym kolorze z użyleniem imitującym marmur.
półwysep kuchenny
Na półwyspie roboczym zaprojektowano zlewozmywak, płytę indukcyjną z czarnym, prostokątnym okapem wyspowym, który uzupełnia umieszczona obok niego, metalowa półka na zioła w doniczkach. Jako nienachalne tło dla fornirowanego półwyspu, zaprojektowano ścianę z mebli, z ukrytą lodówką side by side w zabudowie. Matowe wykończenie frontów, nawiązuje do ścian, w zamyśle architekta było stworzenie jednej całości z otoczeniem.
przestronna część jadalniana z rozkładanym stołem
Duży, rozkładany stół umieszczony blisko wyspy roboczej. Tapicerowane krzesła kubełkowe, to wygodny mebel na długie biesiady z rodziną.