APARTAMENT Z WIDOKIEM NA WISŁOK

klient:WNĘTRZE PRYWATNE

data:10 styczeń, 2020

Online: http://www.jaskrawa.pl/?fw-portfolio=2145, http://www.jaskrawa.pl/?p=83

Projekt przestronnego apartamentu w Rzeszowie - monochromatyczny z kontrastowymi czarnymi elementami wykończenia, gdzie połysk przenika się z matem. Kolorystyka spokojna, korespondująca z widokiem na rzekę Wisłok. Bardzo jasne i przestronne mieszkanie pięknymi, drewnianymi podłogami w matowym wykończeniu. W całość wnętrz wkomponowano elementy charakterystyczne dla stylu glamour, lecz w nowoczesnej wersji. Marmurowe płytki wielkoformatowe w łazienkach, lustra, grzejniki panelowe płaskie w kolorze ścian, delikatne, białe listwy przypodłogowe,linie led wkute w strop - to detale, które prezentują się modnie i elegancko.

sufit napinany z oświetleniem LED, drewniana podłoga na podłogówkę, zasłony w salonie , modny narożnik , architekt wnętrz rzeszów, podświetlana witryna na szkłokuchnia z salonem aranżacje, biała kuchnia akryl, fronty akrylowe w kuchni, dekton, blat cosentino, blat laminam, wyspa spieki rzeszów, projekty wnętrz polska, projektowanie kuchni, meble na wymiarsalon z otwartą kuchnią, matowe fronty w kuchni, projekt kuchni cena rzeszów, inspiracje,projekty, jakie krzesła do jadalni, architekt czy warto, ceny projektów, portfolio, galeria

mała łazienka w mieszkaniu
Całość projektowanego apartamentu jest ze sobą spójna, również mała łazienka. Tu również zaprojektowano wielkie lustra, również na frontach meblowych, czarne marmurowe płyty ścienne marki Tubądzin oraz oświetlenie liniowe.
widok z holu na łazienkę
łazienka delikatna, w odcieniach bieli, przełamana dodatkami w kolorze czarnym.Wanna wolnostojąca , zasłony i lustra tworzą ekskluzywne wnętrze łazienki, spokojne i relaksujące. Ciekawym elementem w projektowanym wnętrzu jest wielkie okno balkonowe, przez które widać taras z naturalnymi płytami, tworzącymi kontynuację podłogi w łazience.