SYPIALNIA NASTOLATKI

data:15 kwiecień, 2020

Sypialnia u nastolatki styl glamour z elementami francuskimi w detalach.Prosty styl, elegancja, ograniczona paleta kolorystyczna - ciepłe biele i welurowa tkanina w obiciu łóżka i panela tapicerowanego na całej wysokości pomieszczenia, przełamane kontrastującą czernią. Elementy wystroju wnętrza wzbogacone o graficzne wzory - modna pepitka w poduszcze dekoracyjnej i pufie, czarno-białe pasy w tapecie we fragmencie ściany, nawiązują do stylu francuskiego w modzie. Dodatkowo listwa na suficie pomalowana na czarno oraz toczona, czarna noga w biurku, przypominają dekoracje architektoniczne z okresu francuskiego baroku.Dywan z marmurowym printem to kolejny stylowy dodatek do całej aranżacji.

aranżacja sypialni nastolatki w czerni i bieli, tkaniny i dywan z marmurowym printem, czynią ją przytulnym miejscem do relaksu i naukipiękne wnętrza projektujemy ponadczasowe, podnoszą komfort życia klientów, projekt koncepcyjny wnętrz, układ funkcjonalny pomieszczeń, dokumentacja techniczna dla wykonawców, konsultacje strefa do nauki w pokoju dla nastolatki, szerokie biurko, nad którym wiszą białe szafki, podświetlenie rgb led, przy biurku toczone, czarne nogi, stylowe dodatki, pepitka, czarno-białe pasy na ścianie, sztukaterie na suficie

pokój jest mały, w bloku lecz nie jest to przeszkodą dla stworzenia projektu przytulnego i funkcjonalnego wnętrza. Jest w nim wszystko, czego oczekiwała nastolatka - wygodne, duże łoże, toaletka z lustrem, biurko i obszerna szafa, żeby wszystkie ubrania i akcesoria modowe były w jej pokoju. Toaletka to podwieszana szyflada ze stylowym uchwytem, nad nią lustro z podświetleniem led. W całym pomieszczeniu zaproponowano LEDY RGB, zmieniające kolor, według upodobania, za pośrednictwem osobnego sterowania wi-fi.Takie rozwiązanie wygląda dobrze jedynie w białych pomieszczeniach, nieumiejętnie dobrane wprowadza element kiczu, niestety często używane w ten właśnie sposób przez niedoświadczonych projektantów.
W projektowanym pomieszczeniu wprowadzone łagodne linie w formie okrągłej lampy wiszącej przy suficie, toczonej nogi przy biurku, czy okrągłego lustra nad toaletką. Okrągłą forma pojawia się również w czarnych uchwytach w meblach na indywidualne zamówienie.